КУ «БЕРЕЗДІВСЬКИЙ ТЦСО»

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "БЕРЕЗДІВСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ)"

Директор: Мусіюк Оксана Володимирівна

Головний бухгалтер: Гаєвська Оксана Іванівна

Адреса: 30053, Хмельницька область, Славутський район, с. Берездів,

вул. Островського 38.

E-mail: berezdiv_tcso@ukr.net

понеділок –  четвер

8.00 –  17.15

пятниця

8.00 –  16.00

обідня перерва

12.00 –  13.00

Роботу КУ «Берездівського ТЦСО» забезпечують 25 штатних одиниць, які працюють у двох відділеннях установи:

• відділення соціальної допомоги вдома;
  • відділення організації надання адресної, натуральної та грошової допомоги.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ КУ «БЕРЕЗДІВСЬКОГО ТЦСО»:

• реалізація державної політики у сфері соціального захисту незахищених верств сільського населення;
  • виявлення одиноких, непрацездатних громадян, інвалідів які потребують обслуговування;
  • проведення роз'яснювальної роботи серед населення з питаннь соціального забезпечення та соціального обслуговування;
  • забезпечення якісного надання різних видів соціально-побутових та медико-соціальних послуг.

На сьогоднішній день соціальний захист в Берездівській ОТГ поширюється на 199 осіб, які проживають у 27 селах в межах громади та перебувають у складних життєвих обставинах і потребують обслуговування територіальним центром. З них по відділеннях:

• відділення соціального обслуговування вдома – 199 осіб;
  • відділення організації надання адресної, натуральної та грошової допомоги – на обліку перебуває 41 сім'я та 146 дітей проживаючих у цих сім'ях, які потрапили в складні життєві обставини.

Категорії громадян, які мають право на обслуговування відділенням соціального обслуговування (надання соціальних послуг вдома):

• одинокі громадяни похилого віку;
  • інваліди (які досягли 18-річного віку);
  • громадяни похилого віку, інваліди, хворі, що проживають самотньо і не мають рідних.

Відділення соціального обслуговування (надання соціальних послуг вдома) не здійснює соціального обслуговування: наркозалежних, алкозалежних,  осіб з психічними розладами та осіб, що потребують цілодобового стороннього догляду.

Діяльність КУ «Берездівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг вдома)» спрямована на якісне обслуговування людей похилого віку на підтримку їхньої життєдіяльності в родині та в суспільстві в цілому, а також на забезпечення їхніх особистих потреб.