Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

Про відзначення Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

 

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета, заради якої цей день був проголошений, – це дотримання прав людини і участь осіб з інвалідністю в житті суспільства. 

Це також є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш уразливої частини суспільства – людей з інвалідністю.

Напередодні цього дня, 29 листопада,  в територіальному центрі соціального обслуговування(надання соціальних послуг) була проведена нарада для соціальних робітників. Директор Мусіюк О.В. ще раз наголосила, що головне завдання роботи територіального центру: підтримати людей з обмеженими можливостями не лише з нагоди Міжнародного Дня інваліда, а й щоденно надаючи їм якісні соціальні послуги і підтримку. Створити такі умови, щоб люди відчували себе в нашому суспільстві захищеними.

1 грудня заввідділеннями терцентру Мельничук М.В. та Федорчук О. спільно з старостами та соціальними робітниками з подарунками та добрим словом здійснили виїзди в села Берездівської сільської ради, відвідавши людей з інвалідністю І групи (їх на обліку 44 особи) та громадян, які перебувають на обслуговуванні центру. На обліку у відділеннях терцентру числиться 22 людини з особливими потребами. Вони отримали продуктові набори на загальну суму 6500 грн.

Зворушені увагою люди щиро дякували за подарунки та запрошували  приїжджати частіше.« повернутися до списку новин