Про функціонування засобів зв’язку та офіційних сторінок в соціальних мережах сервісних центрів МВС

Дата: 04.09.2017 10:12

Інформуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 889 «Про утворення територіальних органів з надання сервісних послуг Міністерства внутрішніх справ» утворено Головний сервісний центр МВС як міжрегіональний територіальний орган МВС (ГСЦ МВС). Крім цього, постановою Уряду утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС – регіональні сервісні центри МВС (РСЦ МВС), до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС (ТСЦ МВС).

Головний сервісний центр МВС знаходиться за адресою: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, 04071 (контактний телефон для консультацій громадян (044) 290 19 88, Офіційний веб-сайт ГСЦ МВС hsc.gov.ua містить контакти всіх територіальних органів з надання сервісних послуг МВС).

На території Хмельницької області функціонує Регіональний сервісний центр МВС та п’ять територіальних сервісних центрів МВС.

Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області розташовано за адресою: 29008, м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва – 45 хвилин: із 13.00 до 13.45; кінець робочого дня: у понеділок, вівторок, середу, четвер – о 18.00; у п’ятницю – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні: субота, неділя та святкові дні. Контактний телефон – (0382) 66-42-12.

Територіальний сервісний центр МВС № 6841 розташовано за адресою: 29008, м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна 11/1. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва – відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00; у суботу – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон – (0382) 55-68-54.

Територіальний сервісний центр МВС № 6842 розташовано за адресою: 32400, Хмельницька обл., м. Дунаївці, вул. Франца Лендерна, 41. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва – відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00; у суботу – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон – (03858) 3-12-85.

Територіальний сервісний центр МВС № 6843 розташовано за адресою: 32300, Хмельницька обл., м. Кам’янець-Подільський, вул. Заводська 6а, (з 28.08.2017 сервісний центр буде надавати послуги громадянам за новою адресою: прос-кт Грушевського 1/2). Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва - відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00; у суботу – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон – (0382) 4-16-68.

Територіальний сервісний центр МВС № 8844 розташовано за адресою: 31100, Хмельницька область, м. Старокостянтинів, вул. Чайковського, 1а. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва – відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00; у суботу – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину, Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон – (03854) 4-15-35.

Територіальний сервісний центр МВС № 6845 розташовано за адресою: 30400, Хмельницька область м. Шепетівка, вул. Шишукова, 13. Початок робочого дня о 09.00; обідня перерва – відсутня. Кінець робочого дня: у вівторок, середу, четвер, п’ятницю – о 18.00; у суботу – о 16.45; напередодні святкових днів робочий день зменшується на одну годину. Вихідні дні – неділя, понеділок та святкові дні. Контактний телефон – (03840) 5-51-13.

Основними послугами, що надаються ТСЦ МВС, є:

•  видача та обмін національного та міжнародного посвідчень водія;
  •  реєстрація, перереєстрація, зняття з обліку транспортних засобів;
  • видача та зберігання номерних знаків транспортних засобів;
  • оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів;
  • виготовлення індивідуальних номерних знаків;
  • видача довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень; передбачених кримінальним процесуальним законодавством України.

Також у регіоні функціонує мобільний сервісний центр МВС, який за запитами місцевих органів самоврядування здійснює виїзди до населених пунктів регіону, де відсутні стаціонарні сервісні центри МВС, та надає найбільш запитувані послуги. Інформацію щодо можливості замовлення виїзду мобільного сервісного центру МВС можна отримати за телефоном – (0382) 66-42-12.

Отримати необхідну та актуальну інформацію стосовно послуг сервісних центрів МВС громадяни можуть на сайтах Головного (http://hsc.gov.ua/) та Регіонального в Хмельницькій області (http://khrn.hsc.gov.ua/) сервісних центрів МВС, а також на офіційних сторінках у соціальній мережі Facebook Головного (https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/) та Регіонального в Хмельницькій області (https://www.facebook.com/rsc.mvs.hm/) сервісних центрів МВС.