З 1 березня 2017 року змінюються тарифи на електроенергію

Дата: 01.03.2017 10:57

Як повідомляє Хмельницькобленерго, з 1 березня 2017 року встановлені такі тарифи для споживачів, що проживають у сільській місцевості (у тому числі, які проживають в житлових будинках, обладнаних кухонними електроплитами) за обсяг, спожитий до 100 кВт·год електроенергії на місяць (включно) — 90 коп. за 1 кВт·год (з ПДВ), за обсяг, спожитий понад 100 кВт·год електроенергії на місяць — 168 коп. за 1 кВт·год (з ПДВ).

У місцевих органах соціального захисту населення, споживачі можуть отримувати субсидії для  зменшення  розміру оплати спожитої електричної енергії.

Повну інформацію щодо тарифів для усіх груп споживачів, зокрема тих, що користуються електроопаленням, можна отримати на офіційному сайті ПАТ «Хмельницькобленерго» www.hoe.com.ua в розділі «Тарифи», а також у Славутському РЕМ за тел. (0-3842) 2-22-52, (0-242) 2-36-01 або у Контакт-Центрі ПАТ «Хмельницькобленерго» – тел. 0(800) 50-50-62, 0(382) 75-52-00.