День цивільної оборони в Берездівському НВК

Дата: 18.05.2017 13:38

В середу 17 травня в Берездівському НВК проходив День цивільної оборони із залученням учнів  1-11 класів та командно-навчального складу цивільної оборони школи в рамках якого було організовано ряд заходів:

- пропаганда цивільного захисту;

- забезпечення безпеки життєдіяльності людини у разі виникнення надзвичайних ситуацій;

- відпрацювання дій учнів та постійного складу школи у випадку   виникнення пожежі.

Діти та педагоги мали змогу побачити роботу пожежників Берездівської МПО, ознайомитися з спецтехнікою та спорядженням й на практиці навчитися користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Подібні заходи є своєрідним підведенням підсумків засвоєння учнями, протягом навчального року, матеріалу з питань цивільного захисту.  Керівний склад, формування, працівники школи та учні здобули практичний досвід виконання заходів Цивільної оборони, дій за сигналами оповіщення та інформування населення, проведення рятувальних робіт. Такі заходи потрібно проводити частіше, вони допомагають попереджати та не допускати серед дітей і підлітків травматизму та загибелі. Це наша можливість навчити підростаюче покоління правильній поведінці при пожежі та в надзвичайних ситуаціях, адже вони наше майбутнє.

Більше фото тут