Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

Тренінг з вихователями закладів дошкільної освіти громади

23 лютого 2018 року на базі опорного закладу Малоправутинський НВК відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму  відбувся тренінг «Гра по-новому, навчання по-іншому в освітньому просторі Нової української школи» з вихователями закладів дошкільної освіти громади.

Програма тренінгу була насиченою, мала практичне спрямування та супроводжувалась активною співпрацею учасників. Гостинність керівника закладу Зої Євгеніївни Чуб надихнула учасників на плідну працю. Керівник МО вихователів закладів дошкільної освіти  Валентина Іванівна Мойсіюк цікаво спланувала програму заходу. Вихователі стали учасники ток -шоу «Маю думку», розігрували «Педагогічні ситуації» та проявили свою креативність під час проведення  «майстер-класу».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Стецюк В.С. подякувала учасникам семінару за творчу працю та наголосила, що сучасний педагог  має постійно підвищувати свою професійну майстерність, експериментувати, досліджувати, бути у пошуку цікавих ідей.« повернутися до списку новин