Найкращий читач Славутчини - 2018

Дата: 02.04.2018 09:36

З настанням весни, щорічно до дітей приходить  конкурс «Найкращий читач року». В цьому році, 28 березня   кращих читачів Славутського району  зібрала Славутська центральна бібліотека в якій і  проходив  даний конкурс. У ньому брали участь учні 6 - 7 класів, які цінують і люблять книги, черпають з них знання.

З Берездівської громади приймали участь шість читачів: Бойчук Андрій (Малоправутинський НВК), Гарник Дар’я (Великоправутинська філія), Гулюк Катерина (Сьомаківська філія), Опанасюк Олександр (Берездівський НВК), Михайлюк Вікторія (Манятинська філія), Матвійчук Микола (Горицький НВК). Діти цікаво і захоплююче розказували про себе, свої улюблені книги, декламували вірші. Одні себе почували впевнено, в інших відчувалося хвилювання.

Після засідання журі Опанасюк Олександр  вийшов  переможцем   серед  учнів 6-го класу,  виборовши  1 місце у районному конкурсі «Найкращий читач Славутчини - 2018». Всі діти отримали на згадку грамоти та сувеніри.