Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

На сесії сільської ради прийняли ставки податків на наступний рік

У середу 30 травня відбулася тридцята позачергова сесія Берездівської сільської ради. Депутати прийняли ставки податків по Берездівській ОТГ на 2019 рік, зокрема, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, встановили ставки плати за землю для фізичних та юридичних осіб, податок на майно в частині транспортного податку. Рішенням сесії встановлено податок для суб’єктів  господарювання, роздрібної торгівлі  які здійснюють реалізацію підакцизних товарів у розмірі 5% від вартості товару. Єдиний податок з фізичних осіб на 2019 рік становитиме:

  • для першої групи, які здійснюють господарську діяльність – 10% від прожиткового мінімуму;
  • для другої групи, які здійснюють господарську діяльність – 15% від мінімальної заробітної плати.

В новій редакції затверджено депутатами Положення про порядок надання громадянам одноразової матеріальної допомоги. Її розмір становитиме від 500 до 6000 гривень з урахуванням матеріального становища заявника, складу його сім’ї та причин скрутного матеріального становища, а також виходячи з можливостей сільського бюджету.

Детальніше ознайомитися з цими та іншими рішеннями сесії можна за посиланням https://gromada.org.ua/gromada/berezdivska/docs/78918/« повернутися до списку новин