Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

Проведено роботу щодо запобігання насильства у сім'ях Берездівської ОТГ

Фахівці із соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю Берездівської сільської ради та дільничий інспектор Іван Тимчук протягом 1-5 червня здійснили виїзди у села Сьомаки, Манятин, Гориця, Красностав, Зубівщина та Селичів. В ході проведеної роботи були відвідані сім’ї, що потрапили у складні життєві обставини. Для них надані консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, проведені бесіди щодо санітарного стажу житла, ведення домашнього господарства, використання сімейного бюджету та працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту.

У одній із сімей с.Мухарів мало місце насильство чоловіка відносно дружини. З’ясовано причини та обставини через які воно виникло, надано психологічну допомогу. Також фахівцями з соціальної роботи проведено бесіду щодо попередження повторних випадків насильства.

У чотирьох сім’ях Берездівської сільської ради перевірено використання допомоги при народженні дитини. Фактів нецільового використання коштів не виявлено.« повернутися до списку новин