Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

Відбулася приписка юнаків 2001 р.н. до призовної дільниці Славутського ОМВК

31 січня відбулася приписка юнаків 2001 року народження з Берездівської ОТГ до призовної дільниці Славутського об’єднаного військового комісаріату. Із загальної кількості 48 осіб цього дня було приписано 32 юнаки, інші 15 осіб приписались до військових комісаріатів раніше за місцем навчання, ще 1 юнак, у зв’язку з погіршенням стану здоров’я, з’явиться у встановлений військовим комісаріатом термін.

На кожного юнака була заведена особова справа призовника і всі пройшли медичну комісію для оцінки їхнього стану здоров’я. Призовники, які визнані в ході приписки непридатними до військової служби в мирний час, обмежено придатними у воєнний час та які раніше були засуджені до позбавлення волі, арешту чи виправних робіт за вчинення злочину невеликої або середньої тяжкості, у тому числі із звільненням від відбування покарання, підлягають зняттю з військового обліку призовників та взяттю на військовий облік військовозобов'язаних.

Нагадуємо, що громадянам без військово-облікових документів ускладнюється вступ до навчальних закладів, отримання диплому, працевлаштування, реєстрація місця проживання, виїзд за кордон і т.п.« повернутися до списку новин