Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з організаційних питань та діловодства

Дата: 04.05.2017 16:30
Кількість переглядів: 2007

Виконавчий комітет Берездівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з організаційних питань та діловодства апарату виконавчого комітету Берездівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища освіта;
  • стаж роботи не менше 3-х років;
  • вільне володіння українською мовою;
  • навики роботи на ПК.

Особи які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії виконавчого комітету сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС);
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію паспорта громадянина України та копію реєстраційного номера картки платника податків;
  • копію документів про освіту;
  • відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї.

Термін прийняття документів до 4 червня 2017 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Островського, 50 або за тел. 0969028071 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).