Славутський район, Хмельницька область

«Радуйся, Земле! Син Божий народився!»

Кажуть, що віра в добро і справедливість, життєвий оптимізм допомагають людині більше, ніж будь-що інше. І цьому сприяють також віковічні звичаї та традиції нашого мудрого народу.

Різдвяні свята… Скільки величного, трепетного, душевного, чарівного, і логічного в цих словах.

Віфлеємська зірка зійшла на небі, сповістивши світу про народження Божого Дитя. Сьогодні, як і століття тому різдвяні колядки знову радісно звучать в дитсадках, школах, наших домівках!

В Берездівській громаді стало доброю традицією 14 січня, на Василя, проводити різдвяні піснеспіви. Це свято об’єднує громаду: від найменшого до найстаршого.

Віримо, що колядки, які звучали, злетіли високо в небо, а звідти повернуться нам Божою благодаттю та миром у нашу країну!