Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу»

Покроковий алгоритм заповнення реквiзиту «Призначення платежу» розрахункових документiв на переказ у разi сплати (стягнення) податкiв, зборiв, платежiв на бюджетнi рахунки та/або єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соцiальне страхування на небюджетнi рахунки

20:13 30.11.2022

Розроблено відеоролик «Кампанію податкової амністії продовжено»

Кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування продовжена до 1 березня 2023 року. Для зручності платників Державна податкова служба України розробила відеоролик «Кампанію податкової амністії продовжено».

08:56 11.11.2022

ДОПОМОЖІТЬ ПОВЕРНУТИ ДИТИНУ ДОДОМУ!

“Діти війни” - це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи. “Діти війни” - це універсальний канал звʼязку з правоохоронними органами: Національною поліцією України, Офісом Генерального прокурора, а також з Національним інформаційним бюро Тут ви можете повідомити:

10:35 09.11.2022

Ваша підтримка має значення: кожна гривня наближає перемогу України

Упродовж багатьох років ми доводимо, що не маємо вищої цінності, аніж наша Батьківщина, не маємо більших благ, аніж мирне небо, не маємо палкіших бажань, аніж зберегти свою країну й життя наших громадян.  У єдності сила українського народу.  Тому і зараз ми маємо бути єдині і згуртовані.

15:40 07.11.2022

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області надає роз’яснення щодо підвищення пенсії особам старшим 75-річного віку

Якщо пенсію особам 75 – річного віку і старшим обчислено з врахуванням заробітної плати, то таким особам відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.02.2022 №118 «Про індексацію пенсій та заходи щодо підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення у 2022 році» з 1 березня 2022 року проведено перерахунок пенсії шляхом збільшення показника середньої заробітної плати на коефіцієнт 1,14, тобто проведено індексацію пенсії.

15:01 02.11.2022