Берездівська громада
Славутський район, Хмельницька область

Оголошення

21 березня 2018 р. в актовій залі адмінприміщення о 10:00 год. відбудеться 29-та сесія сільської ради. Запрошуються сільські депутати, старости, депутати районної ради, директори навчальних закладів та керівники організацій.

Конкурс на вакантні посади в поліції

Національною поліцією України оголошено конкурс на вакантні посади до Головного управління Національної поліції у м.Києві.

За детальною інформацією звертатися до відділу кадрового забезпечення Деснянського УП ГУНП у м.Києві за адресою: м.Київ, вул.Драйзера, 9Б та за телефонами: (044) 515-98-78, (044) 515-25-29, (067) 240-28-80.

14 березня 2018 року з 09:00 год. в адмінприміщенні Берездівської сільської ради по вул. Островського, буд. 50, с. Берездів буде здійснюватись виїзний прийом громадян спеціалістами відділу «Славутське бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з метою надання безоплатних юридичних консультацій, роз’яснень з правових питань, складення заяв, скарг та інших документів правового характеру усім особам з питань правового характеру з різних галузей права (сімейного, спадкового, земельного, соціального  забезпечення, трудового, договірного тощо).

З 10.01.2018 року відділом праці та соціального захисту населення Берездівської сільської ради надаються такі соціальні послуги:

 1. Державна допомога сім’ям з дітьми, а саме:
 • допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;
 • одноразова допомога при народженні дитини;
 • допомога на дітей одиноким матерям.
 1. Державна соціальна допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, а саме:
 • допомога на догляд (щомісячна грошова допомога малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним).
 1. Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.
 2. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
 3. Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та оплату житлово-комунальних послуг.
 4. Допомога на поховання.
 5. Видання посвідчень батьків багатодітної сім’ї та дитини з багатодітної сім’ї.

 

Звертатися за адресою с.Берездів, вул.Островського, 50, 1 поверх (адмінприміщення).