Хмельницька область, Славутський район

Вакансії

Берездівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста фінансово-бюджетного відділу на період відсутності основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта за кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • вільне володіння українською мовою;
  • уміння застосовувати сучасні інформаційні технології, навики роботи на ПК;
  • стаж роботи за фахом на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше одного року або загальний стаж роботи за фахом не менше трьох років.
  • знання Конституції України та Законів України,  інших нормативно-правових актів щодо правової роботи та служби в органах місцевого самоврядування.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Берездівської сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • особова картку (форма П-2 ДС з додатками);
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім`ї за минулий рік (е-декларація, заповнюється на сайті НАЗК);
  • копію військового квитка (для військовозобов`язаних),
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Термін прийняття документів до 10.05.2018 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Островського, 50 або за тел. 0969028071 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).

Берездівська сільська рада  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу праці та соціального захисту населення.

Кваліфікаційні вимоги:

• вища освіта за кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
  • вільне володіння українською мовою;
  • уміння застосовувати сучасні інформаційні технології, навики роботи на ПК;

• особова картку (форма П-2 ДС з додатками);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копії документів про вищу освіту;
  • копію військового квитка (для військовозобов`язаних),
  • дві фотокартки розміром 4х6 см.

Термін прийняття документів до 27.04.2018 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Островського, 50 або за тел. 0969028071 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).