Славутський район, Хмельницька область

Вакансії

Виконавчий комітет Берездівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з соціальної роботи з сім՚ями, дітьми та молоддю виконавчого комітету Берездівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища педагогічна освіта;
  • стаж роботи до 2 років;
  • знання Конституції України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • навики роботи на ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС);
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію паспорта громадянина України та копію реєстраційного номера картки платника податків;
  • копію документів про освіту;
  • відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов'язаних);
  • згода на обробку персональних даних (довільна форма).

Термін прийняття документів до 23 грудня 2017 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Островського, 50 або за тел. 0969028071 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).

Виконавчий комітет Берездівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Берездівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища освіта;
  • стаж роботи до 2 років;
  • знання Конституції України;
  • вільне володіння українською мовою;
  • навики роботи на ПК.

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС);
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію документів про освіту;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов'язаних);
  • згода на обробку персональних даних (довільна форма).