Славутський район, Хмельницька область

Вакансії

Виконавчий комітет Берездівської сільської ради оголошує повторний конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з організаційних питань та діловодства виконавчого комітету Берездівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги:

• повна вища педагогічна освіта;
  • вільне володіння українською мовою;
  • навики роботи на ПК.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії виконавчого комітету сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі;
  • заповнену особову картку (форма П2-ДС);
  • 2 фотокартки розміром 4х6 см;
  • копію паспорта громадянина України та копію реєстраційного номера картки платника податків;
  • копію документів про освіту;
  • відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру щодо себе та членів своєї сім’ї.

Термін прийняття документів до 26 липня 2017 року. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за адресою с.Берездів, вул. Островського, 50 або за тел. 0969028071 (головний спеціаліст з питань кадрової роботи -  Пилипчук Галина Степанівна).